Ana sayfa Günün Kuponu 102 Beşiktaş – RB Leipzig

102 Beşiktaş – RB Leipzig

102 Beşiktaş – RB Leipzig

102 Beşiktaş – RB Leipzig, Ev sahibi Beşiktaş son oynadığı Şampiyonlar ligi maçında 3 -1 gibi net bir skor ile Porto’yu evinde Mağlup etmeyi başarmıştı. Hafta sonu Fenerbahçe Derbisinde kaybetseler de bu maçta bir etkisi olmayacaktır. RB Leipzig ise, bu sezon başında ve şampiyonlar ligine katılma hikâyesin de adından söz ettirmeyi başarmış ve İlk maçta Monaco ile kendi evinde 1-1 kalmıştır. Beşiktaş kendi taraftarı önünde avantajlı başlayacaktır. Bireysel hatalar ön plana çıkmadıkça galibiyete yakın taraf olarak gözükmektedir. RB Leipzig ne olursa olsun Beşiktaş’ın Porto karşısında aldığı 3-1 lik galibiyetin ardından maça 1 puanı amaçlayarak çıkacaktır. Bu sebepten ötürü Beşiktaş atak bir oyun sergileyecektir. Kendi evinde bu galibiyeti de yaşayıp grupta avantajlı olmayı isteyecektir. Tahmin: MS1 Oran: 2,60

  • Beşiktaş ve RB Leipzig tarihlerinde ilk kez karşı karşıya gelecek.
  • Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’nde Alman takımlarıyla karşılaştığı dört maçta da galip gelemedi ve bu maçların hiçbirinde rakiplerine gol atamadı.
  • Hiçbir Alman takımı, Şampiyonlar Ligi’nde Türk takımlarına mağlup olmadı.
  • Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’nde evinde oynadığı son altı maçı kazanamadı. Bu, Kara Kartallar’ın turnuvadaki en uzun galibiyetsiz iç saha serisi. Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’nde iç sahadaki son galibiyetini Kasım 2007’de Marsilya karşısında elde etmişti (2-1).
  • Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’nde, geçen sezon da dahil olmak üzere, son yedi maçın sadece birini kaybetti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here