Ana sayfa Güncel Haberler Ali Koç Resmen Aday

Ali Koç Resmen Aday

Ali Koç Resmen Aday

1907 Derneğinin 25. Yıl kutlamalarında konuşan Ali Koç, 1907 Derneğindeki başkanlık görevinden ayrılarak, resmen Fenerbahçe adaylığı için çalışmalara başladığını duyurdu. Ali Koç’un konuşması şu şekilde;

“Stadımızda Fenerbahçe’nin teri, öz kaynakları var. Bugün geldiğimiz noktada, bizim dışımızda sadece Beşiktaş kendi stadını yaptı. Galatasaray’ı 2-1 yendiğimiz ilk maçta oradaydım. Stadı çok beğendim. 1907 kültürü, karşılık beklemeden kulübüne hizmet etme kültürüdür. 1907 Fenerbahçe Derneği’nin tüm mal varlığı Fenerbahçe Spor Kulübü’ne aittir. Aziz Yıldırım ve yönetimleri kulübümüz adına projeler üretmek adına olanak sağladığı için her birine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Fenerbahçe umuttur. Umuyorum ki futbol takımımız şampiyonluğun en büyük adaylarından birisi olduğunu gösterecektir. Tribün desteğini sezon sonuna kadar hep beraber vermeliyiz. Göreceksiniz ki, güzel günler bizi bekliyor. 13 yıldır gururla sürdürdüğüm, 1907 Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan ayrılma kararımı sizlere duyurmak istiyorum.
Sebebi, Mayıs 2018’deki Fenerbahçe seçimidir. Derneğin, Fenerbahçe siyasetine karışmasının doğru değil. Hepimizin ortak tutkusu Fenerbahçe için yapacağımız çok şey var. Seçim sürecinin daha şeffaf olması sebebiyle karar aldım. Sizlerden bir ricam var, lütfen benden duymadan hiçbir habere inanmayın. Zorlu bir süreç olacak. Sosyal medyada bana sahip çıkan, destek veren tüm taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Zorlu bir süreç olacak. Sosyal medyada bana sahip çıkan, destek veren tüm taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here